Natursept MED
Gardło
gumy rozpuszczalne

Wyrób medyczny Natursept med gardło gumy rozpuszczalne dzięki właściwościom powlekającym:

  • leczy podrażnienia gardła
  • łagodzi ból
  • nawilża gardło
  • ochrania błonę śluzową gardła

Naturalne składniki ziołowe zamknięte w pysznej gumie o smaku pomarańczowym:

Wyciąg z porostu islandzkiego

Suszony koncentrat z aroni

Wyciąg z korzenia prawoślazu

Wyciąg z liści szałwii
Wyrób medyczny
58,5 g (9 szt. x 6,5 g)
Dla dzieci powyżej 3. roku życia

Skład

syrop glukozowy, cukier, tłuszcze roślinne częściowo utwardzone (olej palmowy, olej z jąder pestek drzewa Shea, olej z soi, olej rzepakowy, olej kokosowy), sorbitol, dekstryna, koncentrat soku pomarańczowego, kwas cytrynowy, wyciąg z porostu islandzkiego, naturalny aromat pomarańczowy, kwas L-askorbinowy, wyciąg z korzenia prawoślazu, suszony koncentrat z aronii, wyciąg z liści szałwii, lecytyna sojowa, sól, ekstrakt z papryki, agar.

Sposób postępowania z wyrobem

Dzieci powyżej 3. roku życia: 1 guma rozpuszczalna nie częściej niż 3 razy dziennie. Gumę należy żuć i ssać aż do jej całkowitego rozpuszczenia w jamie ustnej. Bezpośrednio po aplikacji przez ok. 30 minut nie należy podawać dziecku pokarmów ani napojów. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub soję i orzeszki ziemne. Krystalizacja nie stanowi wady wyrobu.

Miejsce i warunki przechowywania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 8-25°C. Chronić od światła i wilgoci. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania.