Natursept MED
Gardło
lizaki
Bez cukru

Wyrób medyczny Natursept MED gardło lizaki bez cukru powlekając błonę śluzową gardła ochronnym filmem:

  • leczy podrażnienia
  • łagodzi ból
  • nawilża gardło
  • ochrania błonę śluzową gardła
Wyrób medyczny
Lizaki 6 sztuk
Dla dzieci powyżej 3. roku życia

Skład

izomalt, naturalny aromat, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy, wyciąg z porostu islandzkiego, koncentrat czarnej marchwi, wyciąg z korzenia prawoślazu, wyciąg z szałwii, koncentrat aronii. Bez cukru spożywczego (sacharozy).

Wyrób może być stosowany przez osoby kontrolujące dzienne spożycie węglowodanów oraz diabetyków – cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do stosowania produktu.

Jeden lizak dostarcza 0,002 WW (jednostek chlebowych).

Sposób postępowania z wyrobem

Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 lizak nie częściej niż trzy razy dziennie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej. W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub dziedzicznej nietolerancji fruktozy. W przypadku jednorazowego spożycia większej niż zalecana ilości wyrobu, może wystąpić efekt przeczyszczający.

Miejsce i warunki przechowywania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności.

Opakowanie wyrobu jest elementem bezpieczeństwa jego stosowania i przechowywania. Lizaki nie są przeznaczone do sprzedawania na sztuki.